HomeO firmie


Firma ZM DRUK powstała w 1992 roku.

Na początku swojej działalności firma specjalizowała się w monochromatycznych drukach średnio- i niskonakładowych. Jednak stale powiększające się grono naszych klientów oraz wzrost zapotrzebowania na usługi w zakresie druku kolorowego, spowodowały szybki rozwój w tym kierunku.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom rozbudowaliśmy dział graficzny, co pozwoliło na szybką i profesjonalną obsługę w zakresie przygotowania materiałów do druku. Szczególny nacisk położyliśmy na przygotowywanie materiałów promocyjnych, które wymagają szybkiej i sprawnej realizacji.

Konieczność niskonakładowego druku w pełnym kolorze skłoniła nas do kupienia jednej z pierwszych maszyn cyfrowych dostępnych na polskim rynku w 2001 roku. W chwili obecnej posiadamy już 3 profesjonalne maszyny do druku cyfrowego.

W chwili obecnej, mając możliwości i ogromne doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę wszelkich zleceń poligraficznych.
W naszej firmie można drukować zarówno wizytówki, materiały promocyjne i reklamowe, foldery, książki, instrukcje od 1 sztuki do ….Zapraszamy do współpracy